On a beautiful afternoon, Ashley rode her bicycle to a farm that sold baskets of oranges for $\$5.12$ each and baskets of eggplants for $\$5.54$ each.
Ashley decided to buy a basket of oranges and a basket of eggplants because those were her favorite kinds of fruit.
** How much did Ashley need to pay for her produce?**
$\$$[[☃ input-number 1]]