Learn To Be brings free online tutoring students around the United States. Volunteer and gain community service hours while helping students who need it./p>

Writing proportions

55 markers cost $6.55\$6.55.
Which equation would help determine the cost of 44 markers?
Choose 1 answer:
Choose 1 answer: